En Kaliteli Kedi Kumu Markaları Hangileri ?

Topaklaşan Kedi kumu Markaları
Topaklaşan Kedi Kumu Markaları

Kedi kumu https://kedikumu.org/  piyasasında çok marka, çok çeşit ve çok ürün var. Doğal olarak kum almaya gittiğimizde bu çeşitlilik karşısında kafalarımız biraz karışıyor. Kum alırken dikkat edeceğiniz şeylerden bir tanesi de, kumun içeriğinde kedinizin sağlığını tehdit edici bir etken olmaması ve temizlik konusunda bize kolaylık sağlamasıdır.  Farklı farklı hammaddelerden üretilen kumlar vardır. Ancak biz size en rahat kullanabileceğiniz ve en çok tercih edilen 5 markayı sunacağız.

Akkum Kalin Taneli Topaklasan Kedi Kumu Markasi
Akkum Kalin Taneli Topaklasan Kedi Kumu Markasi

Akkum Kalın Taneli Kedi Kumu: Bu kum, sıvıyı ve kokuyu anında emer. Kalın taneli olduğu için ince taneli bir kuma göre daha fazla sıvı emme özelliğine sahiptir. Doğal bentonit https://kedikumu.org/marka/bentonit/ madeninden meydana gelmiştir. Fırınlanmış bir kum olduğundan hijyeniktir, bakteri ve mikrop barındırmaz. Hiçbir katkı maddesi içermez.

Mirmir Bentonit Kedi Kumu
Mirmir Bentonit Kedi Kumu

Mırmır Bentonit Kedi Kumu: Biliyorsunuz ki bentonit doğal https://kedikumu.org/marka/bentonit/ bir maden ve adında da gördüğümüz gibi bu markanın bu ürünü %100 doğaldır. Çabuk topaklaşma özelliği olduğu için kolay temizlersiniz. İçeriğinde hiçbir kimyasal katlı maddesi olmadığı için kedinizin sağlığını tehdit etmez.

EverClean Topaklasan Kedi Kumu
Ever Clean Topaklasan Kedi Kumu

EverClean Topaklaşan Kedi Kumu: Aslında bu markanın her ürünü kullanışlı ve güzel bir içeriğe sahip. Güçlü topaklaşma özelliği olan bu çeşidi ise sıvıyı hemen emiyor ve topaklaşıyor. İçeriğinde herhangi bir kimyasal bulundurmuyor.  EverClean Kedi Kumlarını incelemek için Tıklayınız. https://kedikumu.org/marka/ever-clean/

Pisy Cat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu
Pisy Cat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu

Pisy Cat Doğal Çam Ağacı Kedi Kumu: Doğal bir içerikten yani %100 çam ağacından yapılmıştır. Özellikle Pisy Cat markasının  bu ürünü yüksek sıvı emme özelliğine sahiptir. Kedinizin patilerine yapışmaz ve toz çıkarmaz. Zaten içeriğinden de anladığımız gibi doğaldır ve herhangi bir kimyasal içermez.

Petline Silika Kedi Kumu
Petline Silika Kedi Kumu

Petline Silika Kedi Kumu: Silika kumların özelliği zaten kolay temizlenmeleridir. Bu markanın bu ürününde, kristal kum taneciklerinin sıvıyı içine çekerek hapsetmesi, koku oluşumunu engellemektedir. Uzun süre dayanıklılığı ve koku barındırmaması sebebiyle en çok tercih edilen çeşitlerden bir tanesidir. Slika Kedi Kumlarını İncelemek için Tıklayınız. https://kedikumu.org/marka/kristal/

One thought on “En Kaliteli Kedi Kumu Markaları Hangileri ?

Bir Cevap Yazın