Lindo Cat Topaklanan Bebek Pudralı Hijyenik Kalın Taneli Kedi Kumu Parfümlü 5 Lt

12.00 

Barkod No :

20 adet stokta

Karşılaştır
Stok Kodu: LND-04 Kategoriler: ,

Açıklama

Lindo Cat Topaklanan Bebek Pudralı Hijyenik Kalın Taneli Kedi Kumu Parfümlü 5 Lt
 

*Kediniz İçin En Doğalı

Lindo Cat “Bentonit” mineralinden üretilen %100 doğal bir kedi kumudur, ideal birkedi kumunun sahip olduğu tüm özelliklere sahiptir.Kedinizin sağlığına zarar verebilecek hiçbir madde içermez.Hammadde ve formülü sayesinde kedinizin rahat kullanımını sağlayan mükemmel bir yapıya sahiptir.

*Sağlıklı ve Hijyenik

Evcil hayvan hijyeni konusunda uzman bir İtalyan firması olan, uzun yıllardır Avrupa’dabinlerce hayvan sever tarafından tercih edilen Lindo Cat Kedi kumu, beyaz renkli oluşusebebiyle idrardaki farklı renklerin kolay fark edilmesini ve kedinizin sağlık problemlerininerken teşhis edilmesini sağlar.

*Yüksek Emiş Gücü

Doğal kedi kumu Lindo Cat’i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı emme kapasitesisağlar.Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun sürelikullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyeniktuvalet ortamı sunar.

*İdeal Topaklanma ve Sızdırmazlık

Lindo Cat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur.Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar. Topaklanan kısmı bir kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.

Ek bilgi

Ağırlık 5.0000 kg