Stok Kodu: 515-0018
En yüksek beklentiler için en iyi ürün: yüksek işlevselliğe sahip ve doğal olarak aktif !
EKSTRA INCE KUM. Pençelere karşı yumuşacık ? üçlü etki !
Satın Al

En yüksek beklentiler için en iyi ürün: yüksek işlevselliğe sahip ve doğal olarak aktif ! EKSTRA INCE KUM. Pençelere karşı yumuşacık ? üçlü etki !

* Hijyen tanecikleri içeren, yüksek emiciliğe sahip, aktif malzeme
* Sıkı topaklanma özelliği
* DOĞAL KOKU ve BAKTERİ KAPANI
* HİJYEN TANECİKLERİ doğadan gelen aktif bileşenler ile
* Kompostlaşmaya elverişli olup % 100 biyolojik bozunabilirlik özelliktedir.
* Çok verimli: Altlıkta bulunan kum 8 haftaya kadar kullanılabilmektedir.


CAT S BEST Green Power Yüksek işlevsellikli, ince formlu, topaklanan ECO kedi kumu olup % 100 doğal organik liflerden ve doğal aktif hijyen taneciklerinden üretilmiştir.

Eşsiz: Hijyen-plus:Ekstra ince: Doğal, özel koku bloke edici niteliği olan yeşil, organik hijyen tanecikleri hiçbir kokunun oluşmamasını sağlamaktadır.

CAT S BEST Green Power; kedi kumu altlık üzerinde uzun süre hijyeni temin etmek üzere doğal aktif hijyen tanecikleri içermektedir! Ekstra-kompakt topak yapısına sahip olmasından dolayı kirletilmiş topakların alınması sırasında bunlardan parçaların dökülmesini engellemekte, altlıktaki kum daha uzun süreyle temiz kalabilmektedir.

CAT S BEST Green Power sağladığı ekstra hijyen ve yapısı ile öne çıkmaktadır. Kedi kumunun ekstra ince yapısı onu pençeler için ekstra yumuşak kılmaktadır! Görünen o ki kediler de onu sevmekte ve CAT S BEST Green Power ile mutlu olmaktadırlar.

CAT?S BEST Green Power; eşsiz, yenilikçi TEKNOLOJİSİ sayesinde doğal koku ve bakteri kapanı olarak işlemektedir. JRS ORGANICFIBRE800